• header
  • header

Uwaga! To jest archiwalna kopia serwisu OKiS | Przejdź do aktualnej wersji -> www.okis.pl

Aktualności

« powrót

II Karnawałowy Bal Jazzowy

Dodano: 30.01.2017 10:03

4 lutego 2017, godz. 20.00
Klub Muzyczny Liverpool we Wrocławiu
ul. Świdnicka 37

 

Motywem przewodnim Balu jest klimat i muzyka Nowego Orleanu lat 20-tych i 30-tych, jazz tradycyjny, ognisty swing, który porwie do tańca nawet najbardziej opornych!
Patronem Balu jest legendarny Louis "Sachmo" Armstrong. Zabawę zapewnią dwa wielokrotnie nagradzane zespoły, znane ze znakomitych wykonań jazzu tradycyjnego: wrocławska SAMI SWOI ORCHESTRA Jana Młynarczyka oraz warszawski OLD TIMERS (Old Timers - Jazz) Wojciecha Kamińskiego.
W tym roku Bal będzie stał pod znakiem śpiewu, gdyż na scenie wystąpi łącznie aż czwórka uznanych wokalistów: Mark Shepherd i Paweł Tartanus (Old Timers), Alicja Hrycak (Sami Swoi Orchestra) oraz Janusz Cedro, który wystąpi gościnnie w duecie ze znanym wrocławskim pianistą jazzowym, Andrzejem Waśniewskim.

Naszych gości zachęcamy do przebrania się w stroje nawiązujące do epoki, gdyż podczas Balu wybrany zostanie Król i Królowa Balu. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, a energię do tańca zapewnią ciepłe i zimne przekąski.
Bal odbędzie się w dniu 2017-02-04 w Klub Muzyczny Liverpool, a cena biletu to 125 zł od osoby.

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie znakomitą zabawę w nadchodzącym Karnawale i zarezerwujcie miejsce na Balu! Nie zapomnij również powiadomić swoich znajomych. Ilość miejsc ograniczona!

KONTAKT:
Biuro Organizacyjne "II Karnawałowego Balu Jazzowego"- Janusz Cedro, tel. 601 418 796

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/baljazzowy/posts/393244387704689:0