• header
  • header

Uwaga! To jest archiwalna kopia serwisu OKiS | Przejdź do aktualnej wersji -> www.okis.pl

Aktualności

« powrót

MUZYCZNA BITWA RADIA WROCŁAW 2012 - WIELKI FINAŁ

MUZYCZNA BITWA RADIA WROCŁAW 2012 - WIELKI FINAŁ

Dodano: 08.05.2012 15:27

18 lutego, Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul Karkonoska 10

Finał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław - koncertowe zakończenie najgłośniejszego konkursu muzycznego na Dolnym Śląsku.  Pojedynek na żywo Wielkiej Czwórki, czyli  zespołów które doszły do ścisłego finału oraz występ legendy polskiego rocka TSA. Prawdziwe emocje i fantastyczna zabawa.

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław to konkurs  dla młodych, ambitnych i zdolnych zespołów z regionu Dolnego Śląska. Konkurs otwiera drogę do wyjścia do szerszej publiczności i zaistnienia na rynku muzycznym. Formuła tegorocznej, 6. edycji konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław została rozszerzona o eliminacje regionalne, które odbyły się w Legnicy, Wałbrzychu, Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Następnie zespoły toczyły pojedynki muzyczne o głosy Słuchaczy na antenie Radia Wrocław. Cztery zespoły z największą ilością głosów zawalczą o zwycięstwo podczas koncertu finałowego. Koncert uświetni legenda polskiego rocka zespół TSA .

W poprzednich edycjach  Muzycznej Bitwy wystąpiło ponad 500 zespołów prezentujących różne odmiany muzyki rockowej. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 złotych oraz możliwość zaprezentowania się na koncercie finałowym. Zwycięzca konkursu weźmie również udział w koncercie Nowe Brzmienie Kultu, który odbędzie się 8 września na Wyspie Słodowej.

Więcej  o przebiegu Bitwy na:  www.muzycznabitwa.prw.pl